1

Start-up Çözümleri

Analiz

Start-up projesinde yer almış ve her sürecini tecrübe etmiş ekibimiz ile projelerinizin gereksinimlerini belirliyor, hedeflerinize ulaşmanız için gerekli adımları sizlerle paylaşıyoruz.

Geliştirme

Fikriniz/projeniz ne olursa olsun bütün isteklerinizi/düşüncelerinizi önemseyen bir ekip ile birlikte çevik yazılım süreci içerisinde sahip olmak istediğiniz yazılımları geliştiriyoruz

İşleyiş

Projeniz belirlediğimiz stratejiler doğrultusunda başarı basamaklarını çıkarken biz yazılım ekibimizle her zaman geliştirme ve güncellemeler için yanınızda yer alıyoruz.

2

Web Sitesi

Web sitelerinizi hedef kitlenize uygun olarak yapılandırıyoruz. İhtiyacınıza yönelik bakış açısı ile rakiplerinize göre daha fazla ziyaret edilen, kolay ulaşılabilir optimizasyonlar gerçekleştiriyoruz.

Pr Yazılım Web Sitesi
3

E-Ticaret Çözümleri

Yazılım

İster işletmenizi internete taşıyın isterseniz sadece e-ticarete yönelik bir şirket olun. Tüm süreçleri yönetebileceğiniz e-ticaret yazılımları ile başarınızı garanti altına alın.

Kurulum & Yapılandırma

Hangi sektörde olursanız olun, doğru kategori ve ürün yönetimi için uzman ekibimiz ile E-ticaret sitenizi ihtiyaçlarınıza uygun şekilde yapılandırıyor ve yayına hazırlıyoruz.Görsel desteği ,sanal pos, sosyal medya,kargo entregrasyonu gibi zorlu süreçleri sizler için basitleştiriyoruz.

E-Ticaret Yönetimi

Sitenizi yayın ancak yönetimsel olarak sorun yaşıyor olabilirsiniz. Sitenizin etkili yönetilmesi için ihtiyaç duyacağınız destek uzman ekibimiz tarafından yürütülür. Sizler sadece işletmenizdeki ürünleri kargolar ve gönderirisiniz.

4

Özel Yazılımlar

Özel ve talebe yönelik yazılımlar ile hayalinizdeki işi gerçeğe dönüştürüyoruz. Firmanızın ihtiyaç duyduğu özel yazılımlar ile işlerinizi kolaylaştırıyor; tüm süreçleri raporlu ve tam zamanında teslim ediyoruz.

Özel Yazılımlar